HAKKIMIZDA

Posted on Haziran 22, 2016, 8:52 pm
FavoriteLoadingAdd to favorites 4 mins
anasayfa_3

Yıllar önce Küçük Evim’le başlayıp, Naturköy konseptiyle süren serüvenimiz Sapancamıza ve ülkemize yepyeni konsept doğal yaşam alanları kazandırmaya Sopeli Doğal Yaşam Köyü konseptiyle devam ediyor.

Kralları, başbakanları, film yıldızlarını, dünya ünlülerini zaman zaman ağırladığımız mekanlarımızda hergün yüzlerce kişiye, en lezzetli etleri sunabilmenin, en güzel servisi verebilmenin huzurunu, keyfini yaşadık ve yaşatacağız.

2016 Ramazan ayında iftar sofralarıyla Restoran ve gezinti alanları açılan Sopeli Doğal Yaşam Köyü’nün diğer bölümleri önümüzde ki aylara peş peşe faaliyete geçecek.

Sizi hem faaliyetlerimizi görmek hem de bu güzel yaşam köyü mutfağının enfes tatlarını tatmak için rezarvasyonlarınızı yapmaya davet ediyoruz.

Saygılarımızla

Sopeli Doğal Yaşam Köyü
“Yaşamınıza unutulmayan anlar katar”

 

Sopeli Nasıl Bir Konsept ?
Sopeli Doğal Yaşam Köyü oksijeni bol yemyeşil ormanda, coşkun akarsuyu içinde barındıran cennet gibi bir vadide, Misaferlerini bu muhteşem doğal atmosferde dinlendirmek, keyifli vakit geçirtmek mükemmel tatlar sunmak için tasarlamış bir rekreasyon konsepti. Amacımız sizin bu cennet mekandan en güzel anılarla ayrılmanızı, getirdiğiniz dost ve misafirlerinizi en iyi şekilde ağarlamanızı sağlamak.

Sopeli Doğal Yaşam Köyü’nde her köşe ayrı bir seyir terası güzelliğinde. Köyümüzün diğer bölümleri de tamamlandığında yer seçmekte zorlanacaksınız. Her köşede başka bir tat, daha farklı bir manzara kesiti, ayrı bir hava akımı bulacaksınız. Vadi de bu güzel konsept içinde varlığını size muhteşem hava akımlarıya gösterecek. Günün sonunda doğal olarak bu güzel doğal ortamdan ayrılmak istemeyeceksiniz.

Sopeli’de Neler Olacak ?
Doğal yaşam konseptimizde
yer alacak sosyal alanlar;
– Ormangülü Restaurant
– Siyahkuğu Steakhouse Restaurant
– Değirmen Restaurant
– Göl Çiçeği Cafe
– Antikbahçe Düğün & Davet Alanı
– Konaklama alanları
– Yöresel ve doğal alışveriş evleri
dahası
size keyifli anlar yaratacak,
çocuklarınızı gün boyu eğlendirecek
ilave aktiviteler.

 

Neden Sopeli’de Kahvaltı ?
Adından da anlaşılacağı gibi Sopeli doğal yaşamın herşeyden önemli olduğu bir konsepttir. Köyümüzde kahvaltı etmeye gelen tüm müşterilerimiz bizim için çok özeldir çünkü beklentileri doğa ile iç içe yöresel ve doğal tatlar bulmaktır. Biz onlara doğal yaşama geldikleri günün ilk saatlerinde titizlikle seçilmiş ya da üretilmiş tamamen doğal kahvaltılıklarımızı sunuyoruz. Köyümüzün doğal atmosferinde, bol oksijenli vadimizde, güne mükemmel bir serpme kahvaltı ile başlamak istiyorsanız sizi de restoranlarımıza bekliyoruz.