Ormangülü Restaurant

Posted on Ağustos 14, 2016, 9:04 pm
FavoriteLoadingAdd to favorites 2 mins


Ormangülü Restaurant Sopeli Doğal Yaşam Köyü’nün kapalı alanları ve göl ve akarsu kenarına yayılmış masalarıyla hizmet veren ün büyük kapasiteli Restoranıdır. Kıyılara birer inci tanesi gibi dizilmiş çardakları, mini terasları ile size mükemmel bir görsel şölen sunar. Doğanın güzeliği ve geniş alana yayılmış hizmetin verdiği keyif burada size şehirden uzak, biraz daha zamanı yavaşlatmış bir yaşam sunar.

Restoranımızda sabahın ilk ışıklarıyla, kuş sesleri arasında mükemmel bir serpme kahvaltı ile güne başlamak istemez misiniz? Varsın kahvaltınız biraz beklesin siz ortamın kokusunu, rüzgarın melodisini ve kuş seslerini dinleyin.

Adından da anlaşılacağı gibi Sopeli doğal yaşamın herşeyden önemli olduğu bir konsepttir. Köyümüzde kahvaltı etmeye gelen tüm müşterilerimiz bizim için çok özeldir çünkü beklentileri doğa ile iç içe yöresel ve doğal tatlar bulmaktır. Biz onlara doğal yaşama geldikleri günün ilk saatlerinde titizlikle seçilmiş ya da üretilmiş tamamen doğal kahvaltılıklarımızı sunuyoruz. Köyümüzün doğal atmosferinde, bol oksijenli vadimizde, güne mükemmel bir serpme kahvaltı ile başlamak istiyorsanız sizi de restoranlarımıza bekliyoruz.

Restoranlarımızda ki nefis ızgaralarımızı, tavalarımızı, fırınımızda ki mükemmel tatları, ev yapımı baklava ve tatlılarımızı hiç anlatmayalım, Sopeli’ye geldiğinizde günün diğer yarısında size sunalım ne dersiniz?

Restoranımızın
Açık alanı     : 500 kişi
Kapalı alanı  : 250 kişi
Kahvaltı, davet ve organizasyonlarınız için mutlaka rezervasyon yapınız.

Save

Save

Save

One Response to: Ormangülü Restaurant

  1. sopeli

    Ağustos 14th, 2016

    Küçük Evim’le başlayıp, Naturköy konseptiyle süren serüvenimiz Sapancamıza ve ülkemize yepyeni konsept doğal yaşam alanları kazandırmaya Sopeli Doğal Yaşam Köyü konseptiyle devam ediyor.

    Cevapla

Leave a Reply

  • (not be published)